Další webové stránky

Naší nabídku naleznete také:

Dovolte, abych Vám představil naší firmu.

Firma T&L s.r.o. se specializuje zejména na prodej zánovních i ojetých automobilů původem z EU . Vozy pocházejí především z evropských aukcí vozidel. Původ vozů je vždy doložitelný, vozy podléhají pravidelné servisní údržbě ve značkových servisech a samozřejmostí je servisní knížka a prokazatelná servisní historie. Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka a jeho dobrý pocit při jednání s námi. Nemáme pevnou pracovní dobu a jsme po dohodě k dispozici kdykoliv. Jsme plátci DPH a všichni plátci mají možnost odpočtu DPH u námi zakoupených vozů. Ceny automobilů jsou vždy včetně PŘIHLÁŠENÍ /vč STK/, prodávané dovezené vozy jsou na čistopise, v technickém průkazu budete VY jako 1. majitel v ČR.

Poskytujeme ZÁRUKY NA SKRYTÉ VADY, POČET UJETÝCH KILOMETRŮ A PŮVOD. Vozidla u nás jsou vždy prověřená a to nejen z hlediska původu, ale také z hlediska finančních závazků . Na místě Vám pojistíme váš vůz jak povinným tak i havarijním pojištěním , dostanete převozní značku a můžete spokojeně odjet.

Při prodeji zánovních automobilů hodnotíme, že kupující získává ten nejlepší poměr časové hodnoty / kvality vozu vůči jeho prodejní ceně. Kupující již finančně "neodnese" ten přímý pokles pořizovací ceny jako při koupi nového vozu.

Pokud si nevyberete z naší nabídky vozů, další možností je individuální dovoz přímo dle požadavků zákazníka. Vyplňte prosím náš internetový formulář, uděláme maximum pro to, abychom Vám dovezli vozidlo přesně dle Vašich požadavků.

Naše společnost Vám dále nabízí možnost využití služeb spojených se zprostředkováním prodeje Vašeho starého vozu. Zprostředkujeme Vám úvěr i na vozidlo, které neprodáváme přímo my, ale chcete jej koupit od známého či třeba na inzerát

Současně dle dohody zajišťujeme servis a opravy osobních automobilů a pojištění odpovědnosti z provozu vozidel , havarijní pojištění , leasing a finanční půjčky na automobil.

Těšíme se na setkání s Vámi.